Jak wynająć kontener na gruz?

Jak wynająć kontener na gruz?

Jak wynająć kontener na gruz?

No Comments

Gruzu i innych odpadów budowlanych nie możesz wrzucić do standardowych pojemników na śmieci. Kiedy po budowie czy nawet stosunkowo niewielkim remoncie pojawia się mnóstwo śmieci zalegających w mieszkaniu, na podwórku czy garażu, trzeba znaleźć sposób — legalny i niezagrażający środowisku naturalnemu — na wywiezienie gruzu. W czym i w jaki sposób najłatwiej go wywieźć? Otóż najlepszym rozwiązaniem okazuje się wynajem specjalnego kontenera.

Wynajem kontenera — łatwo, szybko i w przystępnej cenie

Kontener na gruz jest niezbędny, gdy chcesz się pozbyć problematycznych odpadów po budowie, remoncie czy pracach rozbiórkowych. Wynajem okazuje się w tym przypadku najprostszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Gdzie wynająć kontener na gruz? Z pomocą przychodzi nasza firma. EKO-RAFF specjalizuje się w utrzymaniu czystości i porządku na terenie Warszawy. Współpracujemy zarówno z odbiorcami indywidualnymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a oferujemy ci kontener dostosowany do twoich potrzeb.

Dysponujemy kontenerami o pojemności odpowiadającej ilości, wielkości i rodzajowi odpadów. Wynajmujemy kontenery na śmieci, gruz i ładunki masowe o pojemności od 5 m3 do 36 m3. Są to kontenery na gruz i śmieci typu KP, które służą do przechowywania i transportu odpadów sezonowych oraz różnego rodzaju nieczystości stałych. Umożliwiają też wywóz odpadów budowlanych.

Wystarczy zgłosić do nas zapotrzebowanie na taki kontener, a dostarczymy do pod wskazany adres w wyznaczonym dniu. Następnie wypełniony pojemnik odbieramy w ustalonym z klientem terminie. Jeśli będzie taka potrzeba, w tym samym czasie możemy dostarczyć kolejny kontener. To najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie!

Oprócz kontenerów dostosowanych do potrzeb klienta (w tym modele z górną przestrzenią ładunkową i możliwością otwarcia tylnych burt, jak również pojemniki zamknięte), zapewniamy atrakcyjne ceny. Koszt wynajmu kontenera ustalany jest indywidualnie i zależy od takich czynników jak pojemności, model i długości najmu.

No comments.